Neváhajte nás
KONTAKTOVAŤ

Recepcia

Adresa

Apartmány Teddy
Okrajová ulica 14,
972 01 Bojnice
Slovensko

Zaujímavé lokality v okolí,

ktoré sa oplatí navštíviť

Bojnický zámok

Najväčšou kultúrnou a hlavne historickou pamiatkou mesta Bojnice je Bojnický zámok. Táto majestátna stavba ja dominantou mesta Bojnice a je vzdialený od penziónu Teddy 10 minút pešou chôdzou. Malá vzdialenosť umožňuje fantastický výhľad z izieb penziónu na najnavštevovanejší zámok na Slovensku. Podstatnú mieru zásluh na vysokej návštevnosti má aj samotné múzeum Bojnice, ktoré na Bojnickom zámku organizuje pravidelne kultúrne a spoločenské podujatia ako napr. Medzinárodný festival duchov a strašidiel, Rozprávkový zámok, Rytierske dni, Valentínsky víkend na Bojnickom zámku, Šľachtické Vianoce a Traja králi na zámku.

Kúpele Bojnice

Pre milovníkov termálnych prameňov odporúčame navštíviť kúpele Bojnice, ktorých súčasťou je saunový svet, wellness, fitnes centrum. Kúpele Bojnice ponúkajú svojím návštevníkom aj kozmetické služby, pedikúru, kaderníctvo…

Národná zoologická
záhrada Bojnice

50 metrov za Bojnickým zámkom je vstup do ZOO Bojnice, ktorá je otvorená počas celého roka. Zaujímavosťou ja pavilón slonov a novovybudovaný pavilón opíc a šeliem. ZOO je ideálnym miestom na strávenie krásneho dňa pre rodiny s deťmi.

Čajka v oblakoch

Ak sa radi kocháte výhľadmi, milujete pohľad na krásy Slovenska isto si nenechajte ujsť túto jedinečnú stavbu ktorá Vám dodá pocit že ste naozaj v oblakoch. Cestu dlhú necelé 3 km si spríjemníte pohľadom na Bojnický zámok alebo prechodom okolo kúpaliska Čajka ktoré v letný mesiacoch taktiež poskytne kopec programu a zábavy.

Pravidlá pobytu