(Raňajky nie sú v cene ubytovania)
Ubytovanie ponúkame v apartmánoch a v samostatných dvojlôžkových a trojlôžkových izbách.
 
Celková kapacita ubytovania je 35 lôžok a 7x prístelka
   Apartmán s 3 spálňami sa nachadzá na vyvýšenom poschodí. Má tri izby, z toho sú dve dvojlôžkové so sociálnym zariadením a jedna trojlôžková taktiež so sociálnym zariadením. Súčasťou apartmánu je miestnosť s kuchynskou linkou (kuchynský inventár, riad), chladnička s mrazničkou, mikrovlnka, elektrická dvojplatnička a priestor na sedenie.
   Apartmán s 2 spálňami sa nachadzá na poschodí. Má dve izby, z toho jedna dvojlôžková a jedna trojlôžková so sociálnym zariadením s možnosťou prístelky. Súčasťou apartmánu je miestnosť s kuchynskou linkou (kuchynský inventár, riad), chladnička s mrazničkou, mikrovlnka, elektrická dvojplatnička a priestor na sedenie.
   Dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky s TV, SAT, INTERNETOM, vybavené sociálnym zariadením so sprchovacím kútom a WC s umývadlom.
   Trojlôžkové izby s možnosťou prístelky s TV, SAT, INTERNETOM, vybavené sociálnym zariadením so sprchovacím kútom a WC s umývadlom.
Tešíme sa na vašu návštevu.
COPYRIGHT (C) 2016, WWW.PENZIONTEDDY.SK,
ALL RIGHTS RESERVED
  4x Apartmány s terasou a balkónom sú vybavené s TV, SAT, INTERNETOM, zariadenou kuchynkou, sociálnym zariadením, so sprchovacím kútom a WC s umývadlom.
Pri dlhodobom ubytovaní poskytujeme práčku (minimálne 1 mesiac).    
+Bezbariérový prístup